درباره ما

درباره شرکت جهان صنعت فولاد کروم…

شرکت جهان صنعت فولاد کروم از سال ۱۳۸۲ با در دست داشتن کادری مجرب و نیروی های متخصص و توانمند توانسته است فعالیت خود را به نحوی احسن آغاز نماید .

این تیم با طیف وسیع کامل و کار آمد میتواند ارمغان آورنده ی خاطره ی آسوده در رفع نیازهای شما و مشتریان و صنعتگران محترم باشد .

این واحد با به همراه داشتن پرسنلی کار آزموده پدید آورنده قطبی صاحب نام در تامین مواد اولیه فولاد های آلیاژی ، لوله های سیلندری ، میله و لوله های روکش کروم می باشد ، که با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی منطقه فعالیت خود را به شکلی منسجم ادامه دار کرده است .

همچنین این شرکت مفتخر است به کسب نمایندگی انحصاری ASO CROMSTEEL رومانی و SPS ایتالیا می باشد ، که تنها نماینده رسمی این گروه در ایران است و قادر به گسترش فعالیت خود در زمینه های عرضه و انواع لوله های سیلندری ، داخل سنگ خورده میله های سخت کاری شده با پوشش کروم ، لوله های بیرون کروم شده و لوله های بیرون سنگ خورده می باشد .

این شرکت به تازگی اقدام به تولید لوله های سیلندری داخل سنگ خورده کروم معمولی و کروم سخت ایرانی کرده است ، که قطعا با این سری تولیدات چرخش صنعت کشور توسعه یافته و نیاز بازار داخلی برطرف خواهد شد .

بر این باوریم که جهان صنعت فولاد کروم در بازار ایران قادر به جذب رضایت مشتریان و عرضه کالای با کیفیت همراه با قیمتی مناسب و خدماتی در خور را برای صنعتگران محترم فراهم می آورد و رهبری این صنعت را با تلاش ستودنی و به بهترین شکل به ارمغان خواهد آورد .

از همراهیتان کمال امتنان را داریم

دکمه بازگشت به بالا